Jeżeli w powyższym spisie nie wystąpiło miasto do, którego zamierzasz się udać, zadzwoń i porozmawiaj z naszym konsultantem — istnieje możliwość zmiany oraz dopasowania trasy do potrzeb klienta. Transport paczek i niewielkich ładunków Nasze busy z Holandii do Polski czy busy do Belgii zawsze znajdą miejsce na przewóz poczty, paczek oraz niedużych ładunków — transportujemy bagaże o masie całkowitej wyłącznie do 100 kg.

Paczki powinny być starannie zamknięte oraz zabezpieczone, na wierzchu opakowania należy umieścić naklejkę z wyraźnymi danymi adresata oraz odbiorcy wraz z wskazaniem aktualnego numeru telefonu. Po ówczesnym uzgodnieniu, paczki odbieramy od drzwi nadawcy i dostarczamy je dokładnie pod adres wskazany na opakowaniu.

Busy Polska Holandia

Wszystkie transportowane bagaże objęte są ubezpieczeniem od ewentualnych uszkodzeń bądź kradzieży Główną zaletą naszej działalności jest punktualność, dlatego nasze busy do Polski z Holandii czy busy z Polski do Belgii zawsze kursują zgodnie z określonym rozkładem jazdy. Trasy ustalone przez naszych specjalistów zostały skonstruowane tak, aby objąć jak największą liczbę miast oraz aby każdy pasażer miał możliwość dotarcia do wybranego przez siebie miejsca.